Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:364, Did:0, useCase: 3


Video: Radiostacijās sāk skanēt Terēzes Kalmanes un producenta EXVCT kopdarbs

Redakcija
Redakcija
Šonedēļ radiostacijās sākusi skanēt dziesma «Clarity» - talantīgā producenta EXVCT un uzlecošās dziedātājas un pazīstamās blogeres Terēzes Kalmanes (Tereze Kalman) sadarbības rezultāts. Kā uzsver abi mākslinieki, šis melodiskais «tehno» skaņu celiņš ar «gate» efektu atbilst mūsdienu mūzikas industrijas tendencēm, piedāvājot klausītājiem unikālu skaņas iegremdēšanu.Dziesma «Clarity» tika ierakstīta «TheSoul Music», kas garantē tai simtiem miljonu auditoriju visā pasaulē. Turklāt skaņu celiņa izplatīšanu atbalsta «ReelMaker BEAT», kas nodrošinās tai vēl lielāku auditoriju.

EXVCT un Tereze Kalman cer saņemt atbalstu arī Latvijā, neraugoties uz to, ka dziesma ir angliski, kas dažreiz kļūst par šķērsli vietējām radiostacijām un publikai. ««Clarity» nav tikai mūzikas celiņš; tas ir starptautiskās atpazīstamības un radošā panākuma simbols, kas ir pelnījis mūzikas cienītāju uzmanību!» viņi teic.
Vērtējums: