Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:127, Did:0, useCase: 3


Laimē ielūgumus uz BILDES2019 “Jauno dziesminieku koncertu”

Redakcija
Redakcija

KultūrasVēstis.lv sadarbībā ar festivāla BILDES2019 rīkotājiem aicina piedalīties vienkāršā konkursā un laimēt biļetes uz “Jauno dziesminieku koncertu” 31. oktobrī.

Konkursa nosacījumi:

1. Tev jābūt Latvijas kultūras un mākslas portāla KultūrasVēstis.lv ( facebook.com/kulturasvestis ) un festivāla BILDES2019 (facebook.com/Festivals/Bildes ) sekotājam draugu lapā.

2. Jāspiež "patīk" un ''dalies" konkurss saviem draugiem.

Konkurss norisināsies tikai līdz 29. oktobrim plkst. 22:00. Uzvarētājus paziņosim uzreiz pēc konkursa beigām.

3. Balvas

Uzvarētājs izlozē saņems 2 ielūgumus uz koncertu “Jauno dziesminieku koncertu”, kas 31. oktobrī notiks mūzikas klubā “Kaļķu vārti”.
Biļetes un vairāk informācijas par šo un pārējiem BILDES2019 koncertiem ŠEIT

Koncertā “Ielūdz “Bilžu” mūziķi un viņu bērni” uzstāsies - Miltiņu ģimene, Ziemeļu ģimene, Križevicu ģimene, Aleksandrs un Inta Pauļuki, Pūpolu ģimene, Elza un Atis Ieviņi, Īļu ģimene, Elviss Patriks un Ivars Pētersoni, Horens Stalbe ar bērniem, Tomijs un Guntars Endzeļi, Dāvids un Ēriks Loki, Valteru ģimene, Fēlikss Ķiģelis ar bērniem, Anna un Ansis Klintsoni un Kaukuļu ģimene.