Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:127, Did:0, useCase: 3


Video: Preses konference: Pavasara festivāls WINDSTREAM 2016

Redakcija
Redakcija
“Mosties un atceries, dzirdi un baudi!” ar šādu devīzi Pavasara festivālu WINDSTREAM jau septīto gadu apmeklēt aicina Orķestris “Rīga”!

Laikā no 20. marta līdz 12. aprīlim koncerti skanēs dažādās telpās Rīgā un īpaši jāakcentē, ka Pavasara festivāla WINDSTREAM 2016 laikā orķestris sadarbosies ar izciliem starptautiski atzītiem pašmāju un ārzemju komponistiem un dažāda profila izpildītājmāksliniekiem.

Plāšāku ieskatu Pavasara festivāla WINDSTREAM 2016 norisē piedāvājam gūt, noskatoties video fragmentus no festivālam veltītās preses konferences, kur festivāla radošā komanda informēja par koncertprogrammas daudzveidību.

Biļetes uz koncertu pieejamas visās “Biļešu paradīzes” kasēs un interneta vietnē www.bilesuparadize.lv.

Pavasara festivālu WINDSTREAM atbalsta Rīgas dome, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, Valsts Kultūrkapitāla fonds, Rīgas kultūras iestāžu apvienība, Koncertorganizācija “Ave Sol”, Astronomijas portāls StarSpace.lv, Rīgas pantomīma.​
Vērtējums: