Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:127, Did:0, useCase: 3


Video: Maestro Raimonds Pauls saņem Dimanta mikrofonu

Redakcija
Redakcija
Šovakar Latvijas Nacionālajā operā jau 20. reizi izskan Mūzikas ierakstu gada balva “Zelta Mikrofons”. Balvu pasniegšanas ceremonijā par savu īpašo devumu mūzikas attīstībā godināja Maestro Raimondu Paulu, pasniedzot komponistam īpašu balvu – Dimanta mikrofonu. Kā ierasts, Maestro neiztika bez humora un atzina, ka to bija gaidījis jau 80 gadus. Tāpat Maestro pateicās valdībai un partijām, izsaucot zālē smieklus un ovācijas. Šovakar tiek pasniegti Zelta mikrofoni vēl 19 nominācijās, ceremoniju vada vienmēr atraktīvais un asprātīgais Andris Freidenfelds, un tajā uzstājas aktuālākie un spilgtākie šī brīža pašmāju mūziķi un grupas, kas ir parūpējušās arī par vairākiem pirmatskaņojumiem.

KultūrasVēstis.lv redakcija un EpadomiTV piedāvā nelielu video no Dimanta mikrofona balvas saņemšanas procesa un Raimonda Paula kopējās uzstāšanās ar grupu Framest.
Vērtējums: +1