Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:366, Did:0, useCase: 3


Video: Krāsas jebkādā formā

Redakcija
Redakcija
"Krāsas jebkādā formā" – dialogs, kurā jautājot uzrodas jautājums... Vai ir iespējams vērsties pie neparasta, ievērojot tradīcijas? Bet neiedziļinoties avangardā. Uzreiz dzird atbildi: Kāpēc? Atkāpšanas no parasta ir risks. Ja tomēr tradīcijas pašas meklē izeju no ierastas gultnes? Kuram negribas ieiet nezināmā?! Tāpēc "Krāsam jebkādā formā" ir īpaša nozīme, jo tas ir piemērs, ka makslinieks ieinteresēts atdzīvīnāt krāsas citās formās, formās kuras atšķiras no tam, kuras viņš atsvaidzīnāja agrāk.

”Krāsas jebkādā formā” ir mākslinieka Jūrija Zujeva un Jegora Gordejeva (Bboy Ego / ”Dance Union Dorado”, ”Noisy Kids”) kopējais darbs. Pie video strādāja Andrejs Skurjats un Aleksejs Skurjats no ”Brotherslab”. Mūzikas autors un izpildījums Andrejs Žiļskis (mixings un masterings ”Wolk Recording Studios”). Make-Up: Kristīne Rancāne.
Vērtējums: