Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:154, Did:0, useCase: 3


Video: Leģendārā PELNRUŠĶĪTE atgriežas Latvijas Leļļu teātrī

Redakcija
Redakcija
16. oktobrī Latvijas Leļļu teātrī pirmizrādi piedzīvoja leģendārā Šarla Pero stāsta "Pelrušķīte" iestudējums režisora Māra Koristina versijā. Izrāde ir īsts leļļu mākslas piedzīvojums, kurā neklātienē satikušies vairāku paaudžu ievērojamākie leļļu mākslinieki. Aizņemoties teātra dižgara Pāvila Šenhofa skices un leģendārās skulptores Annas Nollendorfas filigrānos leļļu seju vaibstus, māksliniece Anita Znutiņa-Šēve šo mantojumu pārvērtusi gluži jaunā veidolā, piešķirot tēliem spilgtus raksturus un cita laikmeta garšu. Ne velti pats režisors par izrādi saka: “Šīs lelles ir pārāk labi aktieri, lai tos neizmantotu!”

Izrāde-svētki visiem klasikas mīļotājiem, kuri meklē patiesumu, īstas vērtības un piepildītas cerības – kā dzīvē, tā uz skatuves. Muzikāla un krāšņa pasaka visa vecuma sapņotājiem. Piemērota bērniem no 3 gadu vecuma.

Tuvākās izrādes 4. novembrī un 11. decembrī. Biļetes nopērkamas Leļļu teātra un Biļešu paradīzes kasēs

KultūrasVēstis.lv un EpadomiTV piedāvā izrādes videofragmentus un īsu sarunu ar izrādes scenogrāfi Anitu Znutiņu-Šēvi.
Vērtējums: +1