Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:154, Did:0, useCase: 3


Latvijas Leļļu teātris aicina uz brīvdabas mācībstundu “Skolotājas”

Redakcija
Redakcija

Mācību gada noslēgumā Latvijas Leļļu teātris aicina uz unikālu izrādi – savdabīgu mācībstundu svaigā gaisā “Skolotājas”, kas notiks Rīgas 45. vidusskolas (Gaujas ielā 23) teritorijā. Izrāde tapusi pirms gada Valmieras vasaras teātra festivāla ietvaros, un skolas gada izskaņā aicina lielus un mazus skatītājus sajusties kā skolēniem divu lielu un pieredzējušu skolotāju vadītajā brīvdabas stundā.

Sporta skolotāja Arta Vidēja un vācu valodas skolotāja Inese Strazdiņa ir ar ļoti bagātīgu un ilgu pieredzi savā darbā. Viņas ir gatavas iziet no ierastajām klases telpām, lai novadītu nāvīgi aizraujošu stundu skolas pagalmā. Neskatoties uz ievērojamo vecumu, abas skolotājas ir lieliskas sava amata pratējas un īstas patriotes. Viņas sevi uzskata par neaizstājamām, bet savus skolēnus – par saviem bērniem. Tieši tik mīļas viņas ir. Ne tikai viņu darba stāžs ir liels, bet arī pašas ir ļoti lielas. Tik lielas, lai katrs skatītājs uz brīdi atkal sajustos kā skolēns.

Izrādes režisoram Edgaram Kaufeldam skolotāju darba un dzīves nianses palīdzējusi tvert dramaturģe Ance Muižniece, bet sarežģītās leļļu konstrukcijas un vizuālo tēlu radījis mākslinieks Kristaps Kramiņš. Muzikālo un skanisko noformējumu veidojis Staņislavs Kuļikovs.

Skatītāji aicināti ģērbties laikapstākļiem atbilstoši, jo izrāde notiks ārpus telpām. Izrāde notiek Čiekurkalnā, Gaujas ielā 23 – skolā, kur savu pamatskolas laiku aizvadījis izrādes režisors Edgars Kaufelds. Izrādes iespējams apmeklēt 29. un 30. maijā plkst. 19.00, 31. maijā plkst. 15.00, kā arī 1. jūnijā plkst. 16.00 un 18.00.

Biļetes cena EUR 10, tās nopērkamas visās Biļešu Paradīzes tirdzniecības vietās. Vairāk Sākums - Leļļu teātris