Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:154, Did:0, useCase: 3


Video: Ziemassvētku vecītis meklē palīdzību!

Redakcija
Redakcija
Latvijas Leļļu teātra Ziemassvētku vecītis ir mazliet apjucis, uzzinot par arvien jauniem un jauniem ierobežojumiem, kas skar arī viņa profesionālo darbību visā pasaulē. Lai gan dāvanu sūtīšanas jautājums ir ticis atrisināts, paplašinot piegādes tīklu un algojot lielāku skaitu rūķu, Ziemassvētku vecītis ir vērsies pie bērniem un viņu vecākiem ar lūgumu risināt kādu citu problēmu. Ik gadu, ierodoties ciemos, vecītis labprāt pavadījis laiku ar dāvanu saņēmējiem rotaļās un sarunās, kas šogad, epidemioloģiskās situācijas dēļ, nav iespējams. Tādēļ 3. adventē viņš sociālajos tīklos izplatījis aicinājumu bērniem palīdzēt ar jaunu, attālinātu spēļu izgudrošanu, ko iespējams spēlēt ar vēstuļu, interneta, videozvanu un citu saziņas risinājumu palīdzību, tādā veidā padarot ikdienu aizraujošāku un radošāku. Idejas Ziemassvētku vecītis lūdzis iesūtīt Latvijas Leļļu teātrim līdz 16. decembra vakaram e-pastā info@lelluteatris.lv, jo tieši šajā vakarā viņš plāno sniegt ekskluzīvu interviju teātra radio raidījumā BALKONA BALSIS, kas reizi mēnesi tiek translēts teātra Facebook lapā un Youtube kanālā. Raidījuma laikā labākās idejas tiks apbalvotas ar Latvijas Leļļu teātra dziesmu diskiem, kā arī izmēģinātas praksē.

BALKONA BALSIS ir pagājušās sezonas beigās spontāni radies Latvijas Leļļu teātra interneta radio raidījums, kurā trīs aktieri – Dace Vītola, Artūrs Putniņš un Miķelis Žideļūns – iejūtas DJ lomās, pētot gan teātra mūzikas un vēstures arhīvus, gan apspriežot aktieru dzīves aizkulises. Raidījums notiek vienu reizi mēnesī, iepriekšējo raidījumu ierakstus iespējams atrast teāra mājaslapā Latvijas Leļļu teātris Nākamais raidījums, kas būs skatāms un klausāms 16. decembrī 18.30 – 20.00, būs veltīts svētku mēneša tematikai un dziesmu izlasei no Ziemassvētku laika izrādēm.
Vērtējums: