Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:325, Did:0, useCase: 3


Video: Rīgā pasniegta Gada balva kultūrā „Baltais zvirbulis”

25. aprīlī plkst. 15.00 izstāžu zālē “Rīgas mākslas telpa” (Kungu iela 3) pasniegta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Gada balva kultūrā „Baltais zvirbulis”.

Balvu piešķir, lai izteiktu atzinību un apbalvotu Rīgas pašvaldības kultūras darbiniekus un sadarbības partnerus par kvalitatīva kultūras procesa nodrošināšanu Rīgā. Balvas pasniedza Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētāja Eiženija Aldermane, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Kultūras pārvaldes priekšniece Baiba Šmite un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta direktors Guntis Helmanis.

Balvu „Baltais zvirbulis” veidojis mākslinieks Aigars Bikše un to pasniedz jau no 2004. gada. Līdz 2016. gadam balvu “Baltais zvirbulis” ir saņēmuši 175 ar kultūras jomu saistīti cilvēki.

KultūrasVēstis.lv redakcija sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu piedāvā video ieskatu balvu pasniegšanas ceremonijā, kā arī fragmentus no intervijām ar balvu ieguvējiem un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta direktoru Gunti Helmani.
Vērtējums: