Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:21, Did:0, useCase: 3


Aicina uz koncertu “Zvaigznes laiks” Imantā

Redakcija
Redakcija

2023. gada 6. janvārī plkst. 19.00 Rīgas Kultūras un atpūtas centra “Imanta” Lielajā zālē izskanēs koncerts “Zvaigznes laiks”.

2023. gada 6. janvārī plkst. 19.00 Rīgas Kultūras un atpūtas centrs “Imanta” piedāvā koncertu “Zvaigznes laiks”.
Ir sācies Jauns gads. Gada tumšākais laiks tūdaļ beigsies un viss dabā atkal pagriezīsies gaismas virzienā. To iezīmē Zvaigznes diena. Zvaigznes tēls saulgriežos cilvēkiem saistās ar gaismu, siltumu un sirsnību, bet uz zvaigznes atspīdēšanas laiku var paskatīties no dažādiem skata punktiem. To var tvert gan saulgriežu kontekstā, gan šī brīža pasaules notikumu kontekstā, kad tik ļoti ir vajadzīgs sirds siltums, atbalsta plecs, sapratne un līdzi jušana.

Aicinām visus Zvaigznes dienā uz koncertu "Zvaigznes laiks", kurā izskanēs dziesmu stāsts, kuru izstāstīs dziesminieki Ieva Akuratere, Zane Šmite, Ilze Grunte, Arnis Miltiņš, Laine Ligere - Stengrevica, Silvija Silava, Uldis Ozols, Agita Kaužēna, Vita Krūmiņa, Inese Muižniece, Simona Rača - Rūce, Jānis Rūcis, Vita Dambe, Melisa Debora Kaškura, Uldis Kākukulis un citi Austrasbērni.

Ieejas maksa 5,00 EUR