Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:21, Did:0, useCase: 3


Video: Laima Vaikule jau otro gadu aicina uz muzikāliem randiņiem Dzintaros

2015. gada vasarā Dzintaru koncertzālē pirmo reizi notika popmūzikas festivāls „Laima Vaikule Jūrmala Rendez-Vous”. Šogad festivāls notiks 2. reizi un tas noritēs jau 4 dienas – no 5. līdz 8. jūlijam, pulcējot tādus vārdus kā Edīte Pjeha, Grigorijs Ļeps, Maksims Galkins, Stass Pjeha, Jeļena Vaenga, Soso Pavliašvili, Verka Serdjučka, Lolita, Kristīne Arbakaite, Viagra, Serebro, Intars Busulis, Marija Naumova, Olga Rajecka, Jānis Stībelis un daudzus citus māksliniekus no Latvijas, Krievijas, Ukrainas, Gruzijas un citām valstīm. Kā preses konferencē pastāstīja Laima Vaikule, droši vien atbrauks un padziedās arī Alla Pugačova, kura gan lūgusi sevi īpaši neafišēt. Festivālā piedalās tikai Laimas draugi - īpaši un tikai personiski ielūgti mākslinieki.

Šodien, 30. maijā, Dzintaros notika preses konference, kurā pati Laima Vaikule, viņas draugi un atbalstītāji brīvā atmosfērā pastāstīja par festivāla ideju, viesiem un muzikālajiem pārsteigumiem.

Biļetes uz festivāla koncertiem nopērkamas Biļešu Servisa kasēs un www.bilesuserviss.lv.

KultūrasVēstis.lv un EpadomiTV piedāvā video ieskatu preses konferencē.
Vērtējums: +3