Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:21, Did:0, useCase: 3


Latvijas dzimšanas dienas priekšvakarā izskanēs koncerts “Man ir mana zeme – Latvija!”

Redakcija
Redakcija

2022. gada 17. novembrī plkst. 18.00 Rīgas kultūras un tautas mākslas centrā “Mazā ģilde” uz koncertu “Man ir mana zeme – Latvija!” aicina koklētāju ansamblis “Cantata”.

Koncertā Latvijas 104. dzimšanas dienas priekšvakarā skanēs izcili, koklei un čellam aranžēti latviešu komponistu skaņdarbi un īpaši šim notikumam komponista Ērika Ešenvalda radīts jaundarbs koklei, čellam un perkusijām “Mēness apdārzs”.

Kopā ar koklētāju ansambli “Cantata” muzicēs čellists Valters Pūce un perkusionists Uģis Upenieks.

Nebijušā skanējumā ievibrēsies pazīstamas Jēkaba Nīmaņa, Emīla Dārziņa, Imanta Kalniņa u.c. komponistu radītas melodijas, kas profesionāli aranžētas koklei, ļauj parādīt latviešu senākā un populārākā tautas instrumenta – kokles – bagātīgo, dzidro skaņu krāsu paleti un instrumenta spēles plašās, daudzveidīgās un neierobežotās muzikālās iespējas.

Nemainīgi aktuāls pāri laikam un paaudzēm ir arī Knuta Skujenieka daiļrades vēstījums, tādēļ, saaužot mūzikas un vārda spēku vienotā veselumā, aktieris Mārtiņš Počs koncerta programmu papildinās ar Knuta Skujenieka dzeju.

Biļetes nopērkamas “Biļešu paradīzes” kasēs un Īsta biļešu paradīze - biļetes uz vairāk nekā...

Šis ir viens no Rīgas pašvaldības organizētajiem pasākumiem, kas gaidāms valsts svētku mēnesī. Lāčplēša dienai un Latvijas proklamēšanas gadadienai veltītajiem pasākumiem aicinām sekot Rīgas pašvaldības sociālo tīklu kontā “Rīgā notiek”, kā arī novembrī – tīmekļvietnē kultura.riga.lv un svetki.riga.lv.