Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:21, Did:0, useCase: 3


Māmiņu dienā Jaunmoku pilī izskanēs Olgas Rajeckas un Vara Vētras koncerts

Redakcija
Redakcija

Mātes dienā, 14.maijā plkst. 17.00, Jaunmoku pils Kolonnu zālē notiks īpašs māmiņām veltīts dziedātājas Olgas Rajeckas un aktiera Vara Vētras koncerts "Vēstule māmiņai". Skatītāji tiks priecēti ar svētku programmu, kuru ikviens aicināts baudīt kopā ar savu ģimeni!

Koncertā izskanēs sirdssiltas dziesmas, kā, piemēram Raimonda Macata "Saullēkts", kuru izpildīs Olga Rajecka. Šī ir dziesma, kuru Olga izpildīja un kura tika uzrakstīta, kad viņa gaidīja savu meitu Mariju.

Skanēs arī dziesma "Tu esi skaista visos niekos sīkumos" un citas populāras un klausītāju mīlestību iemantojušas dziesmas un, protams, Vara Vētras dziesma “Māmiņai”, kas gadu gaitā jau kļuvusi par Mātes dienas himnu un tituldziesmu.

Par koncerta muzikālo noformējumu rūpēsies pianists Jānis Miltiņš.
Svētku noskaņai stundu pirms koncerta darbosies kafijas bārs, kur varēs baudīt gardas kūciņas, uzkodas un dzērienus.

Biļetes nopērkamas Pils - Jaunmoku pils, kā arī Biļešu paradīzes kasēs. Vietas koncertā nav numurētas. Biļete paredz vietu konkrētu rindu ietvaros.

Lieliska iespēja koncerta apmeklētājiem plkst. 15.00 apmeklēt Jaunmoku pils muzeju gida pavadībā, maksājot tikai par ieejas biļeti muzejā.

Apmeklētāji būs gaidīti izmantot arī kādu no Jaunmoku pils īpašajiem piedāvājumiem, kas ietver atpūtu un nakšņošanas iespējas viesnīcā. Vairāk informācijas Pils - Jaunmoku pils

Koncertu ir plānots fotografēt un iegūtos attēlus publicēt.
Uz tikšanos Jaunmoku pilī!