Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:21, Did:0, useCase: 3


Olga Rajecka un «Baltie lāči» aicina uz muzikālo pasaku izaugušiem «OLGA un Lāči»

Redakcija
Redakcija

2024. gada februārī klausītāju vērtējumam tiks nodota jauna muzikālā izrāde – pasaka izaugušiem «Olga un Lāči». «Kad muzikālā zoodārza iemītniekiem klājas pavisam «izklaidīgi», tiek pieaicināta talantīga dresētāja, kas sevi pierādījusi darbā ar dažādiem zvēriem un nezvēriem. Vai izdosies Lāčiem iemācīt dziedāt un spēlēt, vai viss ritēs patiesi gludi?... Viss beigsies labi, jo tā taču ir pati dzīve!» saka grupas «Baltie lāči» solists Andris Baltacis, piebilstot – koncertos skanēs dziesmas gan no Olgas Rajeckas, gan «Balto lāču» repertuāra, gan kopdziesmas, gan arī jauni skaņdarbi. Muzikālā pasaka izaugušiem būs skatāma Ventspilī, Rīgā, Bauskā un citviet Latvijā.

«Ideja par šādu kopīgu koncertprogrammu mums ir bijusi jau gadus četrus. Kopīgo muzicēšanu izmēģinājām Olgas jubilejas koncertos, kur klausītāji atzinīgi novērtēja jauno muzikālo interpretāciju. Lai mūsu kopdarbība nebūtu ierasts koncerts, tapa šī pasaka jeb fabula,» stāstot par ieceri, Andris ar smaidu piebilst, ka pasaka ir labestīgs žanrs, kurā ir gan konflikts, gan atrisinājums, jo «pasakā vienmēr viss beidzas labi, lai cik slikts arī būtu bijis sākums. Mums gribējās arī nelielu humora piedevu, tāpēc tā ir pasaka nevis bērniem vai pieaugušajiem, bet izaugušajiem, kurus urda vēlme izzināt ko jaunu un dalīties ar citiem savos atklājumos un priekā. Pasaka jau nesaka, tā tikai pamāca!»

Pasaku izaugušajiem izdziedās Olga Rajecka un grupa «Baltie Lāči» – Andris Baltacis, Aldis Kise, Deniss Smirnovs, Mārtiņš Leišavnieks, Inga Zeile un Gregs.

Biļetes uz koncertiem var iegādāties «Biļešu Paradīze» tirdzniecības vietās un internetā.

Muzikālā pasaka izaugušiem «Olga un Lāči» skanēs:

18.februārī plkst.19 Venspils Teātra namā «Jūras Vārti»
23.februārī plkst.19 Bauskas Kultūras centrā
1.martā plkst.19 Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē
2.martā plkst.19 Krustpils Kultūras namā
3.martā plkst.19 Kultūras centrā «Ulbrokas Pērle»
6.martā plkst.19 VEF Kultūras pilī Rīgā
8.martā plkst.19 Valkas Kultūras namā
9.martā plkst.19 Priekuļu Kultūras namā
10.martā plkst.19 Baložu Kultūras namā
16.martā plkst.19 Jelgavas Kultūras namā
17.martā plkst.19 Gulbenes Kultūras centrā
24.martā plkst.19 Ogres Kultūras centrā
7.aprīlī plkst.19 Latgales vēstniecība GORS Rēzeknē