Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:21, Did:0, useCase: 3


Dzintaru koncertzālē uzstāsies Raimonds Pauls un “Sinfonietta Rīga”

Redakcija
Redakcija

Maestro Raimonds Pauls un kamerorķestris “Sinfonietta Rīga” aicina izbaudīt skaistu un emocionālu koncertprogrammu “Dziesmas bez vārdiem” šī gada 4.augusta vakarā Dzintaru koncertzālē. Koncertā skanēs klausītājiem labi pazīstamas Raimonda Paula oriģinālkompozīcijas, kuras aranžējis slavenais britu komponists un aranžētājs Callum Au. Kopā ar maestro Raimondu Paulu un “Sinfonietta Rīga” koncertā uzstāsies arī sitaminstrumentālists Māris Briežkalns un kontrabasists Toms Poišs.

Jauna Maestro Raimonda Paula programma Latvijā allaž ir notikums. Arī džeza pasaulē. Pats Pauls neslēpj, ka tieši šis žanrs ir viņa lielā mūža kaislība. Simfodžeza programmu “Dziesmas bez vārdiem” veido pasaulslavenā britu komponista Callum Au aranžijas tautā iemīļotām Raimonda Paula melodijām, piešķirot mūžzaļajam repertuāram jaunu elpu.

Īpašu skanisko ietērpu nu iegūs tādi Raimonda Paula šedevri kā dziesmas no mūzikla “Māsa Kerija”, kas savu triumfa gājienu aizsāka ar pirmatskaņojumu Rīgas Operetes teātrī 1979. gadā, viens no Viktora Lapčenoka repertuāra stūrakmeņiem, dramatisma pilnā “Elēģija”, arī skumjā liktens balāde “Dāvāja Māriņa” un Latvijas Radio klausītāju dziesmu aptaujas “Mikrofons” 1976. gada laureāte – “Mēmā dziesma”.

Callum Au, kurš ir viens no vadošajiem mūsdienu britu mūzikas producentiem un aranžētājiem, ir sadarbojies ar tādiem pasaules džeza un solmūzikas smagsvariem kā Kvinsiju Džonsu un Maiklu Bublē, Raimonda Paula melodiju jauno skanisko rakstu veidojis iespaidīgam mūziķu sastāvam. Kopā ar pašu maestro programmā piedalās kamerorķestris “Sinfonietta Rīga” diriģenta Normunda Šnē vadībā, bet pie bungām – ilggadīgais Raimonda Paula muzikālais cīņu biedrs Māris Briežkalns, kontrabasu spēlēs Toms Poišs.

Pavisam koncertprogrammā “Dziesmas bez vārdiem" iekļautas 12 melodijas - aranžijas dziesmām "Baltā saule", "Dāvāja Māriņa", "Duplets", "Dzel manī sauli", "Elēģija", "Es aiziet nevaru", "Kerijas dziesma", "Mēmā dziesma" un "Zem apgāztā mēness", "Maestro", "Nenes zvaigznes istabā", "Kamēr svecītes deg".

Koncerts notiks 4.augustā plkst.20:00 Dzintaru koncertzālē, Jūrmalā.

Biļetes iespējams iegādāties „Biļešu paradīze“ kasēs un internetā.
Sākums / Latvijas Koncerti