Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:21, Did:0, useCase: 3


Jaunmoku pilī uzstāsies Ance Krauze un Zigfrīds Muktupāvels koncertprogrammā “VIOLETS”

Redakcija
Redakcija

15. jūnijā plkst. 18.00 Jaunmoku pils Kolonnu zālē solisti Ance Krauze un Zigfrīds Muktupāvels izpildīs Jāņa Lūsēna koncertprogrammu ar Austras Skujiņas dzeju “Violets”.

Koncertā skanēs dažādos laikos rakstītas Jāņa Lūsēna dziesmas, kurās jūtamas Austras Skujiņas dzejas visdažādākās nianses - gan kluss slavinājums mīlestībai, gan temperamentīga bravūra, mēģinājumi izrauties no ikdienišķā, arī rezignēta samierināšanās.

Burvīgo solistu Ances Krauzes uz Zigfrīda Muktupāvela balsi papildinās Zigfrīda vijoles spēle, bet pie klavierēm uzstāsies pats komponists Jānis Lūsēns. Koncertā piedalīsies arī mūziķi Jānis Lūsēns juniors (basģitāra) un Harijs Gūtmanis (sitaminstrumenti).

Pirmā tikšanās komponistam Jānim Lūsēnam un tajā laikā jaunajai dziedātājai Ancei Krauzei notika 1999. gadā, kad Liepājas teātrī tika iestudēta rokopera “Kaupēn, mans mīļais”. Ance tika pamanīta savas zemās, spēcīgās balss un suitu temperamenta dēļ. Sekoja pirmā sadarbība ar Raimondu Paulu, savukārt Jānis Lūsēns uzrakstīja jaunu mūziklu “Neglītais pīlēns”,  kurā Ancei Krauzei nu jau bija atveltīta galvenā loma. 

Mūzikas nama “Daile” sadarbība ar komponistu Jāni Lūsēnu, kā arī māksliniekiem Ancei Krauzi un Zigfrīdu Muktupāvelu dažādās koncertprogrammā veidojusies jau kopš Dailes nama pirmsākumiem 15 gadu garumā.
Koncerta biļetes pieejamas iegādei Biļešu Paradīzes kasēs un Jaunmoku pils Informācijas centrā. Biļešu cenas, sākot no 15 EUR.

Pirms koncerta plkst. 16.00 aicinām uz atvērto vēstures ekskursiju Jaunmoku pils muzejā. Pils dāmas pavadībā būs apskatāma vēstures un jūgendstila interjera ekspozīcijas pirmajā stāvā, kā arī iespējams apmeklēt interaktīvā Meža muzeja daudzveidīgās ekspozīcijas par Latvijas dabu un dzīvniekiem otrajā stāvā. Dalība ekskursijā - ieejas maksas muzejā.
Pirms koncerta būs iespējams arī baudīt gardu maltīti vai dzērienus pils vasaras dārza terases kafejnīcā.

Uz tikšanos Jaunmoku pilī!