Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:21, Did:0, useCase: 3


Video: Estrādes karaliene Margarita Vilcāne nosvin jubileju emocionālā koncertā

Redakcija
Redakcija
Vakar skatītāju piepildītajā koncertzālē "Rīga" ar fantastisku, emocionālu un pārsteigumiem bagātu jubilejas koncertu, dzimšanas dienu nosvinēja latviešu estrādes karaliene Margarita Vilcāne. Tikpat eleganta, tikpat koša un skanīga, kā pirms 20 un 40 gadiem, māksliniece apbūra skatītājus ar savu dziedājumu, kā arī pārsteidza ar koncertā ielūgto draugu sastāvu.

Koncertā piedalījās mūziķu ansamblis Kristapa Krievkalna vadībā, kā arī īpašie viesi - Lāsma Kugrēna, Ginta Krievkalna, Ingus Pētersons, Laimis Racenajs, Žoržs Siksna, Raimonds Ozols un Ādažu vīru vokālais ansamblis komponista Gunāra Freidenfelda, Viktors Lapčenoks un arī Inese Galante.

Skatītāju stāvovāciju pavadīta, Margarita Vilcāne koncerta beigās atzina, ka tik skaista dzimšanas dienas viņai vēl neesot bijusi!

Epadomi un KultūrasVēstis.lv sveicot mākslinieci jubilejā, piedāvā nelielu videoieskatu emocionālajā koncertā.
Vērtējums: +1