Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:21, Did:0, useCase: 3


Musiqq laiž klajā savu sesto studijas albumu

Redakcija
Redakcija

Pirmdien, 17. jūnijā, grupa “Musiqq” saviem klausītājiem nodod ilgi gaidīto, jau sesto studijas albumu ar nosaukumu “Mākslas darbs”, kas sevī ietver 11 oriģinālkompozīcijas un tas tapis kā īpaša dāvana klausītājiem grupas 15 gadu jubilejā.

“Šis albums ir ilgi un ļoti gaidīts. Pēc vērienīgajām grupas “Musiqq” 10 gadu jubilejas svinībām, ļāvāmies radošai avantūrai, kad, iedvesmojoties no Līviem, tapa mini albums “Bijis, ir un būs”. Uzsākot darbu pie jaunākā albuma, mēs eksperimentējām ar žanriem un skanējumu, lai mūsu 15 gadu jubilejā uzdāvinātu mūsu faniem kaut ko jaunu un nedzirdētu, bet vienlaikus, saglabājot “Musiqq” esenci – to, kā klausītāji mūs ir iepazinuši un iemīlējuši šo gadu garumā,” stāsta grupas dalībnieks Emīls Balceris.

“Man viena no tuvākajām kompozīcijām ir dziesma ar nosaukumu "Lai kvēl", kas, manuprāt, varētu kļūt par skaņas celiņu jebkuram piedzīvojumam, kurā, elpu aizrautam, mesties iekšā. Savukārt, kompozīcija ''Apčī'', šķiet, ka jau ir kļuvusi arī par visas grupas jauno favorītdziesmu, kas ir kaut kas svaigs un nedzirdēts mūsu daiļradē. Mēs ar lielu nepacietību gaidām satikšanos Siguldā, kur pirmo reizi izskanēs viss jaunais albums dzīvajā izpildījumā,” atklāj Marats Ogļezņevs.

Grupa līdz šim ir izdevusi piecus studijas albumus – “Šī ir tikai mūzika” (2010. gads), “Vēl viena mūzika” (2014. gads), “Silta sirds” (2015. gads), “10” (2019. gads) un “Bijis, ir un būs” (2023. gadā). Grupas sestais albums - “Mākslas darbs” ir pieejams digitālā formātā populārākajās mūzikas straumēšanas platformās jau šobrīd. Savukārt tikai koncerta norises dienā, 6. jūlijā, Siguldā, albumu būs iespējams iegādāties fiziskā veidā ierobežotā daudzumā.

Grupas jubilejas koncertā māksliniekus iesildīs jaunā dziedātāja Grēta Grantiņa

Kā ziņots iepriekš, grupa aicina uz grandiozo “Musiqq” jubilejas koncertu jau 6. jūlijā, Siguldas pilsdrupu estrādē zem zvaigžņotām debesīm. Ierašanās koncerta apmeklētājiem paredzēta no plkst. 19.00. Jau plkst. 20.00 vakaru atklās jaunā dziedātāja Grēta Grantiņa, taču grupa “Musiqq” uz skatuves kāps plkst. 21.00.

Koncerta apmeklētāju skaits ir ierobežots, tādēļ aicinām iegādāties biļetes savlaicīgi “Biļešu Paradīze” kasēs. Biļetes ir pieejamas divās kategorijās – publiskā sektora biļetes un VIP biļetes, kas sniegs iespēju vērot koncertu no vēl labāka skatu punkta un baudīt dzērienus īpašā atmosfērā. VIP zonā ir paredzētas tikai stāvvietas.