Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:21, Did:0, useCase: 3


Nītaure aicina uz vērienīgu Mūzikas un mākslas festivālu «Muižas stāsti»

Redakcija
Redakcija

3. un 4.jūnijā Cēsu novada Nītaurē norisināsies Mūzikas un mākslas festivāls «Muižas stāsti». Abas dienas paredzēta daudzpusīga dienas un vakara programma: 3.jūnijs tiks veltīts mūzikai un mākslai, savukārt 4.jūnijs – Sporta svētku aktivitātēm. Festivāla īpašie viesi – dziedātāja Ieva Kerēvica, grupa «CREDO» un bigbends «Cēsis».

3.jūnijā festivāls tiks atklāts ar ērģeļmūzikas koncertu «Ar mirkli» Nītaures Ev. Lut. baznīcā. Tam sekos absolventu pusdienas skolas ēdnīcā, svētku gājiens no skolas uz estrādi, kur norisināsies skolēnu un viesu koncerts. Pēc tam sekos meistarklases, kā arī absolventu un skolotāju salidojums.

Vakara noslēgumā ikviens aicināts uz vērienīgu koncertu Nītaures «Paaudžu parkā», kurā muzicēs skaistās balss īpašniece – dziedātāja Ieva Kerēvica, pēc tam – bigbends «Cēsis», bet pēc tam – leģendārā grupa «CREDO», kura nākamgad svinēs piecdesmit gadu jubileju. Koncerta starplaikos par muzikālo atmosfēru gādās «Latvijas Radio 2» dīdžejs E. E. Edžiņš.

«Darāmā šajās dienās netrūks: būs koncerti, dejas, priekšnesumi, radošas darbnīcas, izstāde, tirdziņš un absolventu salidojums! Savukārt nākamā diena tiks veltīta sportiskajām aktivitātēm,» aicina pasākuma rīkotāji, piebilstot: «Ieskandināsim Nītauri priekā un līksmībā kopā!»

Biļetes uz 3.jūnija vakara koncertu un balli par 15 EUR var iegādāties «Biļešu Paradīzes» tīklā: https://www.bilesuparadize.lv/lv/ev...