Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:21, Did:0, useCase: 3


Olga Rajecka aicina uz krāšņu jubilejas koncertu Dzintaru koncertzālē

Redakcija
Redakcija

Olga Rajecka aicina uz krāšņu jubilejas koncertu Dzintaru koncertzālē
FOTO: MATĪSS MARKOVSKIS

24.augustā plkst.20 Dzintaru koncertzālē notiks populārās dziedātājas Olgas Rajeckas jubilejas koncerts «Mana svētku diena». Atgādināsim, ka dziedātāja šogad ir devusies plašā koncerttūrē par godu savai nozīmīgajai jubilejai, kuru viņa nosvinēja gada sākumā.

Dzintaros kopā ar gaviļnieci koncertā uz skatuves kāps daudzi mākslinieki, ar kuriem pēdējās desmitgadēs krustojušies dziedātājas radošie ceļi: «Dāmu pops», dziedātāja Aija Andrejeva, grupa «Turaidas roze» un dziedātājs Uģis Roze, grupa «Eolika» un komponists Boriss Rezņiks, operdziedātāja Kristīne Zadovska, dziedātājs un kultūras ministrs Nauris Puntulis, dzejnieks un mūzikas izdevējs Guntars Račs, grupas «The Sound Poets» līderis Jānis Aišpurs, «Bermudu divstūris», deju kolektīvi u.c.

«Daudzi mani draugi diemžēl jau muzicē uz citām skatuvēm, taču svētki ir jāsvin. Ļoti priecājos, ka esmu nodzīvojusi līdz 2022.gadam, un tas ir tik lieliski, ka vēl varu drusku dziedāt un varu vēl uzdancot. Tāpēc būšu ļoti priecīga par iespēju atkal uzstāties publikas priekšā, un priecāšos jūs redzēt koncertā!» saka dziedātāja.

Par muzikālo pavadījumu koncertā rūpēsies instrumentālā grupa Jāņa Miltiņa vadībā.

Biļetes uz koncertu var iegādāties «Biļešu Paradīzes» tīklā.