Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:21, Did:0, useCase: 3


Video: Jau septīto gadu Orķestris “Rīga” aicina apmeklēt Pavasara festivālu “WINDSTREAM”

Redakcija
Redakcija
“Mosties un atceries, dzirdi un baudi!” ar šādu devīzi Pavasara festivālu WINDSTREAM jau septīto gadu apmeklēt aicina Orķestris “Rīga”! Laikā no 20. marta līdz 12. aprīlim koncerti skanēs dažādās telpās Rīgā un īpaši jāakcentē, ka Pavasara festivāla WINDSTREAM 2016 laikā orķestris sadarbosies ar izciliem starptautiski atzītiem pašmāju un ārzemju komponistiem un dažāda profila izpildītājmāksliniekiem.

Festivāla atklāšanas dienā – 20. martā – Orķestris “Rīga” diriģenta Valda Butāna vadībā, dziedātājs Jānis Šipkēvics un ģitārists Matīss Čudars pirmo reizi Latvijā atskaņos komponista Skota Makalistera darbu “Merkūrijs uz mēness”. Skaņdarbam ir vairāki iedvesmas avoti – Pink Floyd albums “Dark Side of the Moon”, leģendārās grupas Queen solists Fredijs Merkūrijs un romiešu mitoloģijas tēls – dievu ziņnesis Merkūrijs.

Plāšāku ieskatu Pavasara festivāla WINDSTREAM 2016 norisē piedāvājam gūt, noskatoties video interviju ar festivāla radošo komandu – Orķestra “Rīga” direktori Ilonu Breģi, Orķestra “Rīga” māksliniecisko vadītāju Valdi Butānu un Orķestra “Rīga” mūziķi un Pavasara džeza koncerta “Tribute to Ivo Robič” koncertprogrammas muzikālo vadītāju Dāvi Jurku.

Biļetes uz koncertu pieejamas visās “Biļešu paradīzes” kasēs un interneta vietnē www.bilesuparadize.lv.

Pavasara festivālu WINDSTREAM atbalsta Rīgas dome, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, Valsts Kultūrkapitāla fonds, Rīgas kultūras iestāžu apvienība, Koncertorganizācija “Ave Sol”, Astronomijas portāls StarSpace.lv, Rīgas pantomīma.
Vērtējums: +1