Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:21, Did:0, useCase: 3


“Latvian Voices” Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienai veltītais koncerts "Jo dziedāju, jo skanēja"

Redakcija
Redakcija

2022. gada 18. novembrī plkst. 19.30 Rīgas kultūras centrā “Iļģuciems” izskanēs grupas “Latvian Voices” Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienai veltītais koncerts "Jo dziedāju, jo skanēja".

Šogad valsts svētku vakaru – 18. novembri Iļģuciemā pavadīsim ar patriotisku grupas “Latvian Voices” koncertu “Jo dziedāju, jo skanēja”.

“Latvian Voices” ir profesionāla a cappella grupa, kas izpilda latviešu koru un tautas mūziku, pasaules mūziku, kā arī grupas dalībnieku orģinālmūziku un aranžējumus. Viena no grupas pamatvērtībām ir ietērpt Latvijas kultūrvēsturisko mantojumu – latviešu tautasdziesmas – mūsdienīgās a cappella skaņās. Kopš 2009. gada grupa regulāri piedalās koncertos un konkursos gan Latvijā, gan pasaulē, kā arī veiksmīgi izdevusi astoņus mūzikas albumus. Grupas dalībnieki ir Beāte Krūmiņa (soprāns), Laura Jēkabsone (soprāns), Dita Belicka (soprāns), Paula Pērkone (alts), Una Stade (alts) un Jānis Strazdiņš (bass).

Ieeja ar bezmaksas ielūgumiem, kurus var rezervēt, rakstot uz e-pasta adresi: ilguciems@riga.lv vai zvanot: 26173474.

Šis ir viens no Rīgas pašvaldības organizētajiem valsts svētku mēneša pasākumiem. Lāčplēša dienai un Latvijas proklamēšanas gadadienai veltītajiem pasākumiem aicinām sekot Rīgas pašvaldības sociālo tīklu kontā "Rīgā notiek" , kā arī tīmekļvietnēs https://kultura.riga.lv/lv un https://svetki.riga.lv/.