Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:21, Did:0, useCase: 3


Video: Orķestris “RĪGA” ielūdz uz koncertiem Rīgas Domā

Orķestris „Rīga” gan rīdziniekus, gan arī pilsētas viesus aicina uz koncertciklu, kas notiks vasaras noslēguma mēnesī – augustā – Rīgas Domā, dzirdot unikālus skaņdarbus no tādu dižgaru kā Baha, Mālera, Mijo, Vaska un Vāgnera repertuāra.

2. un 30. augustā plkst. 19.00 Rīgas Domā notiks koncerts “Bahs, Mālers, Mijo”, kurā piedalīsies Orķestris “Rīga” diriģenta Valda Butāna vadībā, Doma ērģeles pārvaldīs ērģelniece Diāna Jaunzeme-Portnaja. Koncerta noslēgumā, diriģenta Valda Butāna vadībā, skanēs Gustava Mālera 3. simfonijas Fināls, kuram komponists devis skaidrojošu nosaukumu “Ko man stāsta mīlestība”.

Savukārt 9. augustā plkst. 19.00 un 23. augustā plkst. 20.00 notiks koncerts “Bahs, Vāgners, Vasks”, kurā piedalīsies Orķestris “Rīga” diriģenta Kaspara Ādamsona vadībā, Doma ērģeles pārvaldīs Aivars Kalējs un Jolanta Barinska. Koncerta programmā iekļauta šīs operas uvertīra, Svētceļinieku koris no operas “Tanheizers”, kā arī 3. cēliena priekšspēle un “Elzas gājiens uz katedrāli” no operas “Loengrīns”.

Biļetes uz Orķestra “Rīga” koncertiem augustā Rīgas Domā iespējams iegādāties visās “Biļešu paradīzes” kasēs, Rīgas Doma kasē, kā arī www.bilesuparadize.lv.

KultūrasVēstis.lv redakcija un EpadomiTV piedāvā video ieskatu koncertā "Bahs, Mālers, Mijo", kā arī fragmentus no sarunām ar Orķestra “Rīga” direktori Ilonu Breģi, kā arī Orķestra "Rīga" māksliniecisko vadītāju Valdi Butānu.
Vērtējums: +1