Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:21, Did:0, useCase: 3


Video: 5. jūlijā Dzintaros sākas starptautiskais festivāls “Laima Vaikule Jūrmala Rendez Vous”

Jau šodien Jūrmalā, Dzintaru koncertzālē, sāksies starptautiskais festivāls “Laima Vaikule Jūrmala Rendez Vous”. Pērn festivāls pulcēja pilnas skatītāju zāles un saņēma lieliskas atsauksmes, tāpēc pēc Jūrmalas pilsētas ierosinājuma organizatori kopā ar Laimu Vaikuli nolēma šogad festivālu rīkot jau četras dienas un aicināt četras reizes vairāk mākslinieku, nekā iepriekš. No 5. līdz 8. jūlijam Laima Vaikule kāps uz skatuves kopā ar saviem draugiem un kolēģiem no Latvijas, Krievijas, Ukrainas, Gruzijas un citām valstīm.

Jūrmalā ieradusies arī izcilā Metropoliten operas soliste, soprāns Hibla Gerzmava, kura kopā ar Laimu Vaikuli, citiem festivāla dalībniekiem, rīkotājiem un atbalstītājiem, šodien preses konferencē iepazīstināja ar pēdējhiem festivāla jaunumiem.

KultūrasVēstis.lv un Epadomi TV piedāvā videoieskatu preses konferencē
Vērtējums: