Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:21, Did:0, useCase: 3


Populāri dziedošie aktieri šovasar aicinās uz kārtīgu sadziedāšanos «Lielajā aktieru vasaras ballē»

Redakcija
Redakcija

5.jūlijā plkst.19 Madonas pilsētas estrādē un 6.jūlijā plkst.19 Ikšķiles estrādē uz kārtīgu ballēšanos un sadziedāšanos īsti latviskā stilā «Lielajā aktieru vasaras ballē» aicinās lieliskie Latvijas teātru dziedošie aktieri Jānis Paukštello, Juris Hiršs, Kristians Kareļins, Mārcis Maņjakovs (6.jūlija koncertā – Gundars Silakaktiņš) un Lauris Dzelzītis, kurš iejutīsies arī vakara vadītāja lomā; tāpat viņš vadīs arī mākslinieku sadziedāšanos ar publiku.

Par muzikālo noformējumu abos krāšņajos koncertos rūpēsies grupa «ArMaestro» Anatolija Livčas vadībā, kā arī kamerkoris «Vidus», kas aicinās skatītājus sadziedāties un palīdzēs atcerēties dziesmu vārdus.

Abus vakarus skanēs populāras dziesmas no teātra izrādēm (un ne tikai), mudinot dziedāt līdzi un varbūt izgriezt arī kādu jestrāku danci: «Palaid puķīti pa dambi», «Rozīt mana, nātru dārzā», «Sanāciet, sadziediet», «Zilais karbunkulis», «Deviņvīru spēks» un daudzas citas. Protams, publika tiks izklaidēta arī ar jokiem. «Gatavojieties diviem aizraujošiem un skaistiem vakariem ar dziedāšanu un smiešanos, un neaizmirstiet atkārtot dziesmu vārdus!» aicina pasākuma organizatori.

5.jūlijā pēc koncerta klausītāji aicināti uz lustīgu balli kopā ar leģendāro dziedātāju Žoržu Siksnu un DJ E. E. Edžiņu no Latvijas Radio 2, savukārt 6.jūlijā pēc koncerta par jestrām dejām atbilstošu mūziku parūpēsies DJ E. E. Edžiņš (LR2).

Biļetes uz abiem koncertiem var iegādāties «Biļešu Paradīzes» tīklā.