Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:21, Did:0, useCase: 3


LSO ar spožu simfodžeza programmu nosvinējis 2022. gada beigas

Redakcija
Redakcija

Liepājas Simfoniskais orķestris ar spožu simfodžeza programmu skatītāju pilnā koncertzālē “Lielais dzintars” nosvinējis 2022. gada beigas.

Maestro Gunta Kuzmas vadībā kopā ar dziedātāju Beāti Zviedri un aktieri Gundaru Silakaktiņu Liepājas Simfoniskais orķestris aizveda klausītājus ceļojumā uz leģendāro Brodveju. Koncertā skanēja dzirkstoša mūzika no amerikāņu džeza klasiķu Džordža Geršvina, Leonarda Bernsteina un Koula Portera zelta repertuāra.

 

Vētrainas skatītāju ovācijas izpelnījās Ārtija Šova enerģiskais Klarnetes koncerts, kurā vienlaikus diriģenta un arī solista lomu pildīja pats Guntis Kuzma.

 

Koncertu tiešraidē translēja arī Latvijas Radio 3 Klasika programmā, un ierakstu varat noklausīties šeit:

https://replay.lsm.lv/lv/ieraksts/l...

 

Liepājas Simfoniskais orķestris vēl līksmu fortissimo gadu mijā un ar nepacietību gaida tikšanos ar saviem brīnišķīgajiem klausītājiem jaunās koncertprogrammās jau nākamajā, 2023. gadā.

 

Laimīgu un skaistiem notikumiem piepildītu 2023. gadu!