Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:127, Did:0, useCase: 3


Video: Devīto reizi izskanējis mūzikas festivāls "Laba Daba"

Redakcija
Redakcija
Nedēļas nogalē no 4. līdz 6. augustam jau devīto reizi notika starptautiskais mūzikas festivāls „Laba Daba”.

Vieta – brīnišķīga un nemainīga - Līgatnes pagasta, Latvijas Universitātes atpūtas komplekss “Ratnieki”. Festivāls piedāvāja vienu no Latvijas festivālos plašākajām mūzikas programmām. Tāpat kā citus gadus, arī šogad tika pārstāvēti dažādi mūzikas žanri: regejs, etno folks, roks, elektronika, panks, ska un cita veida mūzika, ko izpildīja gan pašmāju mūziķi, gan mākslinieki no ārvalstīm.

Jau piekto gadu Radio NABA ēterā bija dzirdama īpaša radio tiešraide, kas radio viļņos teju 35 stundas raidīja festivāla notikumus, koncertus, sarunas un labdabīgās festivāla sajūtas.

Kā ierasts – festivāla programma bija sabalansēta, piedāvājot apmeklētājiem ar visdažādākajām gaumēm baudīt ne vien iecienītu latviešu un ārvalstu mūziku, bet arī piedalīties sporta turnīros, radošajās darbnīcās, kā arī baudīt kino un teātra performances.

Festivālu rīko pasākumu aģentūra „Pareizā ķīmija” un radio „Naba”. KultūrasVēstis.lv piedāvā videoieskatu festivālā.
Vērtējums: +1