Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:281, Did:0, useCase: 3


Video: Aprīlī sāks izrādīt Brāļu Ābeļu filmu “Nemierīgie prāti”

Redakcija
Redakcija
Latvijas kino spēcīgākā brālība - trīs brāļi Mārcis, Raitis un Lauris Ābeles - publicē treileri savai jaunākajai pilnmetrāžas spēlfilmai “Nemierīgie prāti”. Filma vēsta par brāļiem-māksliniekiem, kas tiek ierauti nepareizu lēmumu, bohēmas un pagrīdes naktsdzīves notikumos un zaudē kontroli ne tikai pār iesāktajiem mākslas projektiem, bet arī abu attiecībām. Kinoteātros visā Latvijā “Nemierīgie prāti” būs skatāmi no 28. aprīļa.

Brāļus filmā atveido aktieri Toms Auniņš un Mārcis Lācis, mākslas mecenātu - Juris Žagars. Galvenajās sieviešu lomās aktrises Dārta Daneviča, performanču māksliniece Daniela Vētra, Marija Skangale un citi.
Filmas “Nemierīgie prāti” režisori un scenārija autori ir Raitis un Raitis Ābeles, operators Mārcis Ābele, montāžas režisors Armands Začs, producenti Raitis Ābele, Kristele Pudane, Roberts Vinovskis, galvenā māksliniece Zanda Zeidaka. Filma tapusi "Tritone Studio", izplata - “Spektrs”.
Filmas pirmizrāde norisināsies 2022. gada 28. aprīlī kinoteātrī “Splendid Palace”.

“Tritone Studio” veidoto filmu finansē Nacionālais Kino centrs un Jūrmalas dome.
Plašāk par filmu var uzzināt “Nemierīgo prātu” sociālo tīklu "Facebook" lapā un "Instagram".
Vērtējums: