Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource44 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource44), Fid:214, Did:0, useCase: 3


Fotopadoms: Kā no tomātiem izveidot skaistas sirsniņas

Tomātu sirdis var būt jauks ēdiena dekors ne tikai dažādās svētku reizēs, bet arī ikdienā. Izveidot šādas sirdis patiesībā ir ļoti vienkārši. Tam nepieciešami mazie sarkanie tomātiņi un ass nazis. Te gan jāpiezīmē, ka sirsniņu veidošanai der tikai garenie (ovālas formas) tomātiņi, no apaļajiem sirsniņas nesanāk.

Sekojiet fotopamācībai un jums viss izdosies.

1. Nomazgājiet un nosusiniet dažus tomātiņus (katrai sirsniņai nepieciešami 2 tomāti)2. Katram tomātiņam slīpi ar asu nazi nogrieziet stūrīšus, kā tas redzams attēlā3. Stūrīšus nolieciet malā (tos var izmantot salātiem), bet lielākās tomātu daļas (no 2 tomātiem) savienojiet kopā tā, lai veidotos sirsniņa4. Izrotājiet ar tomātu sirsniņām uzkodas, maizītes, salātus u.c. ēdienus pēc jūsu vēlēšanās

Foto: Iveta Apškrūma
Ieskaties! Noderīgi!

Apgādā Zvaigzne ABC izdotā grāmata Ēdiena noformēšanas noslēpumi. Radošas idejas, metodes un praktiski padomi ir praktisks ceļvedis, kurā soli pa solim izklāstīti dažādi ēdiena noformēšanas paņēmieni. Te atradīsiet visu, kas jums jāzina, – kā izvēlēties šķīvjus un galda piederumus un kā kļūt par mākslinieku savā virtuvē, jo katram pavāram patiesi ir jābūt nedaudz māksliniekam ar bagātīgu fantāziju un prasmi īstenot idejas.

Nav nemaz tik grūti noformēt ēdienus tā, lai tie izskatītos kā profesionāļa roku darbs.
Vienalga, vai esat pilnīgs iesācējs vai pieredzējis pavārs, jums noteikti noderēs šīs vienkāršās un skaidrās pamācības, kā dekorēt ēdienus.

Varbūt meklējat interesantu veidu, kā pasniegt ierastos dārzeņu ēdienus, vai vēlaties izveidot greznu cukura rotājumu, ar ko dekorēt desertu?
Grāmatā ir daudz dažādu ēdiena pasniegšanas ideju, kas pārsteigs un sajūsminās jūsu viesus. Te atradīsiet metodes, kā pagatavot gan sāļus, gan saldus garnējumus – no nūdeļu ligzdiņām un dārzeņu spageti līdz pat karameles vijumiem un šokolādes ziediem.