Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:364, Did:0, useCase: 3


Agnese Rakovska aicina jaunos talantus piedalīties konkursā un saņemt finansējumu dziesmas ierakstīšanai

Redakcija
Redakcija

No šā gada 10. aprīļa startējis jauno talantu konkurss “Ondo.lv Zvaigzne”. Tā ietvaros ikviens jaunais mūzikas izpildītājs var pretendēt uz trīs naudas balvām 1500 eiro apmērā, lai veiktu izrāvienu savā muzikālajā karjerā un ierakstītu dziesmu vai video klipu sadarbībā ar Agneses Rakovskas profesionālo radošo komandu “Zvaigznājs”. Konkursa mērķis ir atbalstīt jaunos mūzikas talantus un dziedātājus, kā arī sniegt ieguldījumu Latvijas mūzikas tirgus attīstībā, veicinot jaunu, kvalitatīvu un modernu skaņdarbu radīšanu.

Lai piedalītos konkursā ”Ondo.lv Zvaigzne”, mūziķim vai mūziķu kolektīvam nepieciešams līdz 23.aprīlim iesūtīt video, kur žūrija varēs novērtēt dalībnieka dziesmas vai dziesmas fragmenta izpildījumu. Ierakstītā dziesma var būt arī oriģinālkompozīcija. Uzņemto video pieteikumu ar dziesmu ir jāpublicē kādā no saviem sociālo tīklu profiliem – Facebook, Instagram vai TikTok platformā, pievienojot tēmturi #OndoZvaigzne un aicinot skatītājus balsot par sevi.

Lai pārbaudītu dalībnieku muzikālās prasmes no dažādiem aspektiem, konkursa gaitā dalībniekiem tiks doti iknedēļas uzdevumi, kuru izpildes apliecinājums (video formātā) būs jāpublicē savos sociālo mediju kontos.

Visus saņemtos pieteikumus un uzdevumu izpildes kvalitāti izskatīs žūrija, kuru veidos konkursa iniciatora Ondo.lv pārstāvji un divi mūzikas industrijas eksperti – dziedātāja Agnese Rakovska un mūzikas producents Kristaps Ērglis, kurš savulaik ir strādājis ar grupu “Triānas parks”, reperiem Ozolu, Rolandu Če un citiem māksliniekiem. Tāpat ikviens interesents tiešsaistē varēs balsot par saviem favorītiem. Konkursa uzvarētājus noteiks žūrijas vērtējums, kas sastādīs 60% no uzvaras, kā arī skatītāju balsojums, kas sastādīs 40% no uzvaras. Vērtēšanas rezultātā tiks noteikti divdesmit labākie jaunie mūziķi, no kuriem 26. maijā Agneses Rakovskas klātienes meistarklasē tiks izvēlēti un paziņoti trīs uzvarētāji. Katrs no uzvarētājiem saņems naudas balvu 1500 eiro apmērā sava skaņdarba vai video klipa ierakstīšanai profesionālajā mūzikas ierakstu studijā Agneses Rakovskas vadībā.

“Konkursa “Ondo.lv Zvaigzne” izsludināšana ir lieliskas ziņas visiem tiem, kas sapņo realizēt sevi mūzikā un saistīt savu nākotnes karjeru tieši ar šo radošo industriju. Mūzikas radīšana ir komandas darbs un man būs liels prieks un gods strādāt kopā ar jauniem, talantīgiem mūzikas izpildītājiem. Esmu pārliecināta, ka kopā mēs varēsim sasniegt vairāk, radīt kaut ko patiešām interesantu un paliekošu. Pēdējā laikā ”Zvaigznājs” komanda ir izdevusi daudz dažādas skaņdarbu relīzes, kuras ir gan ierotējušas radiostaciju topos, gan arī bijušas nominētas mūzikas ierakstu gada balvai “Zelta Mikrofons”. Mēs esam gatavi dalīties savā pieredzē ar jaunajiem mūziķiem un pilnvērtīgi atklāt viņu potenciālu. Pateicoties konkursa iniciatoram Ondo.lv, kas nodrošina naudas balvas uzvarētājiem, jaunajiem dziedātājiem ir unikālā iespēja jau savas karjeras sākumposmā tikt pie pieredzējuša mentora un būtiska finansiālā atbalsta, kas mūzikas industrijas jaunpienācējiem ir no svara. Tas ļaus pārvarēt pirmo nozīmīgo karjeras tramplīnu, kā arī sniegs iedvesmu un motivāciju nākamo muzikālo virsotņu iekarošanai,” uzsver “Zvaigznājs dibinātāja”, dziedātāja Agnese Rakovska.

Pieteikumus konkursam no 10. līdz 23. aprīlim ir jānosūta uz e-pastu zvaigzne@ondo.lv, norādot savu vārdu, uzvārdu un skatuves vārdu, sociālo tīklu kontus, klāt pievienojot savu foto un dziesmas ierakstu. Pieteiktās dziesmas var būt jebkādā žanrā, un iesniegto dziesmu skaitam nav ierobežojumu.

Konkursa “Ondo.lv Zvaigzne” nolikums ir pieejams šeit.:

https://www.ondo.lv/promo/ondo-lv-z...

Konkursu organizē mūzikas platformas “Zvaigznājs” komanda sadarbībā ar Ondo.lv. Tā mērķis ir veicināt jauno mūziķu atbalstu, jaunrades tapšanu un kvalitatīvu, profesionālu mūzikas ierakstu veidošanu sadarbībā ar pieredzējušiem mūzikas nozares pārstāvjiem.