Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:358, Did:0, useCase: 3


4. novembra dienas akmens- DŪMAKAINAIS KVARCS

Redakcija
Redakcija

Iepazīsti dienas enerģētiskās tendences un uzzini, ko vēstī Kristālu kalendārs un kā var palīdzēt konkrētās dienas akmens. Pie kam, lai gūtu pozitīvu dienas akmens ietekmi, nemaz nav nepieciešams, lai tas būtu jūsu īpašumā, pietiks, ja lūkosieties uz akmens attēlu. Pirmais cilvēka kontakts ar akmeni notiek caur skatienu, tāpat kā pirmās apzinātās informācijas enerģētiskās plūsmas cilvēkā nokļūst caur acīm.

Dienas akmens- DŪMAKAINAIS KVARCS

Gaismas manifestācija var kļūt ļoti fokusēta un koncentrēta. Daudzas dienas situācijas var izpausties ļoti tieši.

DŪMAKAINAIS KVARCS fokusēs uzmanību, bet neapžilbinās. Tas pasargās acis līdzīgi saulesbrillēm.

DŪMAKAINAIS KVARCS palīdz;es izturēt šodienas fizisk;as un emocionālās slodzes. Tomēr iepriekšējās dienās sakrātās un neizpaustās emocijas var izjaukt balansu un izraisīt sliktu pašsajūtu. Ak, un arī ieiešanu sevī.

Mērķi ļoti praktiski, reāli un konkrēti Ceļi uz tiem ved ātri. Domāt un saprats izdodas. Ak, un arī izdomāt ne tikai sev, bet arī citiem. Šodien prioritāri būs savi personīgie uzdevumi un izdevīgums.

DŪMAKAINAIS KVARCS palīdzēs saskatīt savu izdevību un neaizmirst par sevi.

Speciāli portālam epadomi.lv
Kristāla enerģiju meistareTatjana Fomičeva