Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:385, Did:0, useCase: 1

39 populārākie skūpstu veidi 29.07.2021 23:06

Mēs esam apkopojuši populārākos skūpstu veidus, kopā tie ir 39. Bet varbūt tu zini vēl kādu, kuru esam palaiduši garām?

Kā radās Valentīndiena un Valentīndienas ticējumi 13.02.2021 22:31

14. februārī jeb Valentīna dienā tiek svinēta visu mīlētāju diena. Diena ir nosaukta par godu Valentīnam, mīlētāju aizbildnim un vienam no trim svētajiem, kuri 14. februārī mira mocekļa nāvē. Bet kā tad īsti radās šie svētki? Leģenda vēstī, ka diena nosaukta priestera, svētā Valentīna vārdā, kurš 3. gadsimtā dzīvoja Romā.

Valentīndienas svētku galds. 6 receptes 13.02.2021 22:14

Visu mīlētāju diena ir katra diena visa gada garumā. Bet tieši 14. februārī mīlestībai ir atvēlēta īpaša vieta. Tad ir viespiemērotākais laiks pagatavot īpaši baudāmu ēdienu pagatavošanai. Šeit sakopotas iedvesmojošas receptes mīlestības pilnām ēdienreizēm kopā ar sev tuvajiem un mīļajiem cilvēkiem. Tās var pagatavot arī jebkurā citā dienā!

Uztaisi Valentīndienas apsveikumu kartiņu pats 03.02.2021 17:54

Strauji tuvojas mīlestības svētki. Sagatavojies! Valentīndienā pieņemts savam mīļajam cilvēkam dāvināt kartiņu, kurā attēlota mīlestības simbolika. Protams, tādu kartiņu var atrast internetā un nosūtīt uz e-pastu. Taču var arī uztaisīt savām rokām un tad tā noteikti būs mīļāka un personīgāka. Lūk, viens piemērs.

Puišiem, kas vēlas pārsteigt savas meitenes 21.01.2021 23:34

Mēdz teikt, ka ceļš uz vīrieša sirdi iet caur vēderu. Taču šī patiesība tikpat labi attiecas arī uz sievietēm, tāpēc, gatavojot maltīti meitenei, jums jārada iespaids, ka esat dāsns, gādīgs un radošs vīrietis, nevis bezkaunīgs mačo. Ideāls puisis ir pa pusei Supermens, pa pusei Ziemassvētku vecītis. Kas nu tur sevišķs, jūs teiksiet? Omulīga atmosfēra, vakariņas divatā, vislabāk, pie jums mājās...Kas var būt vilinošāks par to?

Kā skan "Es tevi mīlu!" 28 dažādās pasaules valodās 13.02.2020 20:32

Jāsak gatavoties Valentīndienas pārsteigumiem. Es tevi mīlu - trīs noslēpumaini vārdi, kas apvieno pasauli. Šie vārdi tiek izrunāti visur, neatkarīgi no nacionalitātes un ādas krāsas...tos neietekmē ne miers, ne karš...14. februārī tie izskan desmit un simtreiz biežāk, nekā citās dienās. Katrs šajos vārdos cenšas ielikt savu dvēseli un jūtas, kas pārpilda viņa iemīlējušos sirdi...It kā vieni un tie paši vārdi, tomēr katrā valodā tie skan citādāk!

Mīļotajam dāvanā rozā apakšbikses jeb kam un ko Valentīndienā dāvina Japānā 14.02.2016 18:02

Tuvojoties Valentīndienai, japāņu konditorejas uzņēmumi sarosās ne pa jokam. Visos supermārketos, metro stacijās, mazajos diennakts veikaliņos un lielajos universālveikalos par godu mīlestības dienai tiek ierīkoti speciāli stendi, vitrīnas un pat veselas nodaļas. Goda vietās pie ieejas tiek izliktas populāru ražotāju šokolādes konfektes, kas glīti iepakotas nelielās kastītēs, komplekti pašrocīgai saldumu izgatavošanai no sērijas "Dari pats", šokolādes fondjū gatavošanai paredzētie katliņi...
Vārdu sakot, pirms Svētā Valentīna dienas svētkiem Japānu aptver īsts šokolādes drudzis.

Kā Valentīndienu svin citur pasaulē 14.02.2016 16:05

Lai gan svētki vieni, tomēr dažādās valstīs tos dažādi svin. Iepasīstinām ar Valentīndienas svētku tradīcijām- gan tādām, kas jau zaudējusas savu nozīmi, gan arī tām, kas joprojām spēkā.

Jūrmalas romantikas recepte Valentīndienai 10.02.2016 15:08

Šogad kalendārs mīlniekus lutina un Svētā Valentīna diena ir iekritusi svētdienā. Līdz ar to ir vesela brīva diena, ko veltīt savai otrai pusītei, baudot skaistus mirkļus un reibstot no mīļotā cilvēka klātbūtnes. Protams, vislielākais vilinājums šādā dienā būtu nekāpt ārā no gultas nemaz, un tas būtu saprotami. Tiem, kas šai svētdienā spēs saņemties un dosies ārpus telpām, Jūrmala piedāvā atbraukt ciemos, jo romantikas kūrortpilsētā ir atliku likām dažādām gaumēm.

Valentīndienas horoskops 14.februārim visām zodiaka zīmēm 14.02.2015 10:11

Sāc katru rītu kopā ar praktisko ikdienas horoskopu portālā epadomi.lv. Lasi, plāno un veido savu dienu veiksmīgu! Lai izdodas!

4 gardas receptes Sv.Valentīna dienā iesaka šefpavārs Gints Aizupietis 13.02.2015 11:23

Sv.Valentīna diena ir īstais brīdis, lai palutinātu savu mīļo ar gardām vakariņām pat tad, ja ikdienā īpaši daudz laika virtuvē nepavadāt. Ir laiks pagatavot ko īpašu, uzskata restorāna „Aqua Luna” šefpavārs Gints Aizupietis.

Mīlnieku svētku dāvanu tendences 12.02.2015 16:02

Tuvojoties visu mīlētāju jeb Valentīna dienai, aktuāla kļuvusi dažādu dāvanu un pārsteigumu sagatavošana, lai atgādinātu par savām jūtām otrajai pusītei. T/p „Alfa” apkopojis informāciju par to, kādas dāvanas visbiežāk izvēlamies dāvināt savām otrajām pusītēm.

Gaidītākais Valentīndienas pārsteigums – atzīšanās mīlestībā 12.02.2015 13:44

Tuvojoties visu mīlētāju svētkiem jeb Valentīndienai, teju ikviens no mums aizdomājas, kā tad šajā dienā labāk iepriecināt sev mīļu un tuvu cilvēku. Lai noskaidrotu, kuri pārsteigumi Latvijā tiek atzīti par romantiskākajiem, Dove veica aptauju sociālajos tīklos un aicināja ikvienu dalīties pieredzē, pastāstot, kas līdz šim bijis romantiskākais, ko otra pusīte viņu labā ir paveikusi. Kā liecina aptaujas rezultāti, nav nemaz nepieciešams tērēt daudz naudas dārgām dāvanām, lai iepriecinātu savu mīļoto, jo par īpaši romantisku pārsteigumu lielākā daļa respondentu uzskata tieši atzīšanos mīlestībā

9 populārākie skūpstu veidi 01.10.2013 19:58

Skūpsts - tas izsaka daudz ko. Tas ir sazināšanās vieds, kura laikā tiek izrādīta pieķeršanās, uzmanība, rūpes un kaisle. Būtībā tas ir viss. No tā sākas intimitāte .. Pastāv daudzi skupstīšanās veidi - ikdienišķa bučiņa, kaislīgs franču skūpsts -, un katrs mēs skūpstāmies atšķirīgi. Vai tu zini, kāds ir tavs mīļākais skūpstīšanās veids?

Paša rokām taisīta apsveikuma kartiņa "Mīlestības zilonis" (2) 14.02.2012 13:14

Personīgi man šī ir mīļākā Valentīndienas kartiņa. Lai uztaisītu jauko un sirsnīgo mīlestības zilonīti nepieciešamas būs tikai dažas lietas- rozā papīrs, līme un šķēres. Kartiņas izgatavošanas laiks- tikai 5 minūtes!

Populārākie mīļvārdiņi – zaķītis, saulīte un mīļumiņš 13.02.2011 12:00

Katrs trešais savu mīļoto cilvēku sauc par „zaķīti” – šis mīļvārdiņš atzīts par Latvijā populārāko, liecina veikalu tīkla "Maxima" veiktās aptaujas rezultāti. Citu zvēru pamazināmās formas, piemēram, „kaķīšus”, „susuriņus” un „lāčukus” gan visai būtiski apsteigušas „saulītes” un „mīļumiņi”, kuri ar 20% un 19% respondentu balsu ierindojušies attiecīgi otrajā un trešajā vietā Latvijas populārāko mīļvārdiņu topā.