Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:364, Did:0, useCase: 3


Video: Dziesminieks RoNs laiž klajā vasarīgi enerģisku dziesmu “Mums ir vaibs”

Redakcija
Redakcija
Pozitīvi lādētais dziesminieks RoNs sadarbībā ar hiphopa mākslinieku Grafomānu laiž klajā vasarīgi enerģisku dziesmu “Mums ir vaibs”, kas saulainā veidā vēsta par iekšējo brīvību, ko cilvēks izstaro un kas ļauj savienoties kopīgā vibrācijā ar citiem cilvēkiem.

Dziesmas producents ir pats tās izpildītājs RoNs jeb Ronalds Znatnajs, kurš agrāk bija zināms arī kā Ron the Star. Tagadējā “Mums ir vaibs” versija pamazām tapa divu gadu laikā, aranžējuma pieslīpēšanā piedaloties arī producentiem Mārtiņam Lejam un Rolandam Sīpolam. Undergound kultūras ietvaros jau tika izlaista dziesmas versija angļu valodā “We Got the Vibes”, taču tagad tapusi jauna versija arī latviešu valodā, pievienojoties Latvijā zināmajam reperim Grafomānam jeb Artūram Eduardam Breģim.
Vokālās, ģitāru un sintezatoru partijas tika rakstītas Ronalda Znatnaja studijā “Kāpjam Kalnā”, dziesmas aranžējums Mārtiņa Lejas un Rolanda Sīpola vadībā tika pabeigts “DoStudijā”, bet gala versija tika miksēta un māsterēta Aleksandra Volka ierakstu studijā “Wolk Recording Studios”.
Vērtējums: