Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:333, Did:0, useCase: 3


Horoskops – ko tu darītu ar atrasto citplanētiešu bērnu?

Redakcija
Redakcija

Kluss jūnija novakars.. tu vienatnē dodies mājās pa piepilsētas parku... Pēkšņi apstājies: caur biezo lapotni un nakts melnumu izlaužas jaudīgi prožektoru stari! Tu pieliecies un klusītiņām lavies tuvāk gaismas avotam...un ko tu redzi?

Pļaviņā nolaidies NLO, netālu no tā rosās divas violetas svešzemju radības. Tu īsti nevari saskatīt, ko viņi dara, bet jau jūties lepns kā neparastā notikuma aculiecinieks, mēģini paturēt prātā katru sīkumu, katru mirkli. Pēkšņi atnācēji atgriežas savā gaisa kuģī un tas klusi un ātri pazūd kā nebijis. Tu, drošības pēc dažus mirkļus pagaidījis, steidzies uz viņu piknika vietu un pārsteigumā sastingsti - zālē kaut kas kustas! Tu noliecies, lai apskatītu tuvāk... Ak Dievs, tas ir citplanētiešu bērns! Viņš smejas, murmulē ko nesaprotamu un stiepj tievās purpursarkanās roķeles pret tevi. Ko tu ar viņu darīsi?!

Auns

Auns daudz neceremonēsies ar atnācēju - atdos ufologiem pētījumu un eksperimentu veikšanai. Vai arī nosūtīs uz kosmonautikas muzeju. Tomēr vērtīgs eksponāts!

Vērsis

Vērsis aiznesīs svešzemnieku mājās, pabaros, padzirdīs un tad ... nē, nenodurs! Tad viņš sāks prātot, kā ar šī neparastā mazuļa palīdzību varētu nopelnīt pēc iespējas vairāk naudas. Piemēram, rādīt par samaksu cirkā. Galu galā svešzemju mazuļi nemētājas ik uz soļa! Un Vērsis var nopelnīt naudu no jebkā.

Dvīņi

Dvīņi pat neiedomāsies, ka svešais bērns varētu būt bīstams - viņi tūlīt steigsies pie mazā. Redzot tik atklātu un draudzīgu attieksmi, neviens citplanētietis nespēs tai pretoties. Arī parastam vidusmēra cilvēkam ir grūti pretoties Dvīņu šarmam.

Vēzis

Vēzis ir ļoti līdzjūtīgs, tāpēc viņš nevar pamest mazo radījumu likteņa varā. Viņš paņems bērnu rokās, piespiedīs pie krūtīm, nemaz neiedomājoties, ka svešzemnieks viņam varētu nodarīt pāri. Beigu beigās viņš panāks, ka mazulis sāks viņu saukt par tēti (nu, vai mammu)!

Lauva

Lauva ir pārliecināts par savām spējām un ietekmi uz cilvēkiem (un ne tikai zemes cilvēkiem), tāpēc izvirzīs sev mērķi - izaudzināt no svešā mazuļa Īstu Cilvēku.

Jaunava

Jaunava par notikušo paziņos attiecīgās jomas speciālistiem. Lai paši ierodas un izdomā, ko ar to visu iesākt. Jaunava atbalsta progresa attīstību. Un kas par progresus bez zināšanām par citām dzīvības formām Visumā?

Svari

Svari neuzņemsies tik lielu atbildību - patstāvīgi audzināt svešzemju būtni. Viņi visur izliks un/vai publicēs sludinājumu: “Atrasts citplanētietis. Atdosim labās rokās.”

Skorpions

Kurš teicis, ka pēc svešzemju sīkaļas kāds atgriezīsies? Kurš apgalvojis, ka TAS ir pilnīgi nekaitīgs un drošs? Varbūt tas ir ārpuszemes civilizācijas Trojas zirgs, kas atsūtīts mūsu civilizācijas iznīcināšanai? Skorpionam patīk zinātniskā fantastika, kadri no filmas “Svešie” un tamlīdzīgi viņam ir ļoti spilgtā atmiņā, tāpēc viņš, visticamāk, neveidos kontaktu ar purpursarkano mazuli un atstās viņu rāpot tur, kur rāpojis. Taču lielas ziņkārības dzīts viņš nāks katru dienu (ar fotokameru) un pārbaudīs, vai sīkais vēl tepat un kādā stāvoklī tas ir.

Strēlnieks

Strēlnieks interesējas par Visuma noslēpumiem un nekad neatteiksies uzzināt ko jaunu, it īpaši, ja tas ir tik neparasts un interesants. Būdams cieši pārliecināts, ka bērniņš noteikti nodos viņam visas savas tautas un civilizācijas zināšanas, Strēlnieks aizvedīs viņu pie sevis un sāks neatlaidīgi mācīt viņam dzimto valodu.

Mežāzis

Mežāzis ātri novērtēs, kādu labumu var gūt no situācijas. Par atrasto svešzemju bērnu no citplanētiešiem var pieprasīt ārpuszemes zinātnes informāciju, kas cilvēcei būs nenovērtējama, un desertā – nebūsim sīkumaini – lidojošā šķīvīša rasējumus. Mežāzis ir ļoti spītīgs, un maz ticams, ka viņu var apturēt, ja ko ieņēmis prātā...

Ūdensvīrs

Ūdensvīrs meklēs veidu, kā sazināties ar aizmirstā mazuļa vecākiem. Viņš izpētīs bērna radītās skaņas un mēģinās radīt ko līdzīgu, meditējot ar skaļruni pļavā. Ja tas nepalīdzēs, viņš mēģinās telepātiski sazināties ar ārpuszemes civilizācijas pārstāvjiem.

Zivis

Zivis neaiztiks mazuli, pamatoti uzskatot, ka vecāki noteikti atgriezīsies pēc viņa, un viņam labāk palikt tur, kur atstāts. Taču žēlums un līdzjūtība mudinās atgriezties pļavā, lai pārliecinātos, ka ar bērnu viss ir kārtībā. Ja bērns sēdēs tajā pašā vietā, Zivis aizdomāsies, ko nu darīt...